خدمات ما

ما در ارائه هر کدام از خدماتی که در زیر ارائه شده است، در سال های متمادی تجارب گرانبهایی اندوخته ایم و در کنار خود از تیم های کاری حرفه ای بهره می بریم.

برگزار کننده نمایشگاه

شرکت شقایق آبی دشت مامطیر ،با مجوز رسمی از اداره صنعت و معدن و تجارت تا به حال برگزارکننده نمایشگاه های تخصصی در شهرستان بابل و مرکز بین المللی نمایشگاه های استان مازندران بوده است که می توان به اولین دوره الکامپ ۱۳۹۸ بابل_ نهمین نمایشگاه تخصصی ساختمان و صنایع وابسته آذر ۹۸ بابل _ و دومین دوره نمایشگاه تخصصی بین المللی ایمنی و امنیت استان مازندران اشاره کرد

همیاری در سرمایه گذاری

بخاطر پیشرفت لحظه ای علم وصنعت و در پی آن تغییر ذائقه مردم مطالعه در سرمایه گذاری اگر از سرمایه مهمتر نباشد کمتر هم نیست تجربه ثابت کرده که با مطالعه و زمانبندی صحیح سرمایه های کوچک همچون شاخه های گندم روییدن و به برکت های پرحاصل تبدیل گشته انو و متآسفانه سرمایه های بزرگی بودند که بخاطر عدم آگاهی یا تعجیل بی حاصل ماندند و گروه شقایق آبی با مطالعه و بررسی جوانب و تجربه میدانی میتواند بهترین بازار و یا سرمایه گذار را به شما معرفی کند

حمایت استارت آپ ها

خیلی از شرکت های بزرگ دنیا ،تنها یک ایده بودند که در بهترین زمان و مکان به ذهن صاحبشان خطور کردند که با تلاش و پشتکار و حمایت به مرحله اجرا در آمدند. شرکت شقایق آبی افتخار دارد با حمایت از جوانان و صاحبان ایده سهمی هرچند کوچک در پیشرفت جوانان میهن داشته باشد.

مشاوره و هدایت

در بخش مشاوره و هدایت کارشناسان ما با مشاوره علمی و فنی بهترین نوع وپلن تبلیغاتی را پیش روی شما می گذارند تا با ارزانترین و بالاترین کیفیت به تبلیغ و رونق کسب و کار خود بپردازید. در دنیای امروز که هر لحظه شاهد تولد ، رشد و نمو یک برند یا رقیب هستیم تبلیغات بهینه می تواند بهترین همکار و نیروی ما باشد. همواره به یاد داشته باشید که تبلیغات هزینه نیست سرمایه گذاریست به شرطی که بهینه ، علمی و فنی باشد.

کارگزاری اداری

مجزا شدن ادارات در یک سازمان و قوانین اداری و از طرفی به هم پیوستگی ادارات و سازمان های مختلف به واسطه قوانین مدنی دست به دست هم دادند تا کارهای اداری یکی از سخت ترین کار های روزمره شود ، ما با تجربه سالیان متمادی و آشنایی با قانون ادارت مختلف از قبیل شهرداری ، ثبت ، اسناد ، اوقاف و دارایی و داشتن کارشناس های خبره زمان پرونده های شما را به کمترین حالت قانونی آن می رسانیم . به جای تجربه ، امتحان کنید.

خدمات املاک

گروه مشاورین املاک سجادی با بیش از یک دهه تجربه افتخار دارد که در عرصه های خرید و فروش ، اجاره و رهن و پیمانکاری ابنیه در کنار شما باشد کارنامه و مشتریانی که افتخار خدمتگزاری به ما داده اند بزرگترین بیلبورد های تبلیغاتی ما هستند ، در گروه مشاورین املاک سجادی قیمت و یا تنوع درخواست ملاک و اولویت نمی باشد.درخواست هر عزیزی در هر سطح و هر قیمتی برای ما محترم بوده و در اولین فرصت اقدام به انجام وظیفه می نماییم.در گروه املاک تجربه امن ترین فن ما و صداقت بزرگترین سرمایه ماست.