اختتامیه الکامپ 98 بابل

آیین اختتامیه راس ساعت ۲۱:۳۰ روز جمعه مورخ 4/5/98 با حضور مسئولین شهرستانی و سخنرانی آغازین حاج حسین لعلی ریاست اتاق اصناف و سپس مهندس فیروزجایی ریاست محترم اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان بابل ، مهندس علی اصغرپور مدیر محترم مخابرات منطقه مازندران و جناب مهندس میرتبار معاون محترم فرماندار ویژه شهرستان بابل انجام پذیرفت و از یکایک عزیزانی که ما را در برگزاری و برپایی این نمایشگاه یاری نموده اند و همچنین غرفه داران محترم ، با اهدای لوح تقدیر و تندیس ویژه ی نمایشگاه تقدیر و تشکر گردید و سرانجام نمایشگاه راس ساعت ۲۳ همان روز خاتمه و پایان پذیرفت.

هدف از برپایی این نمایشگاه چهار روزه معرفی توانمندی های استان مازندران در بخش آی تی، الکترونیک و کامپیوتر بوده است.
معرفی کسب و کار جدید و همچنین ارتباط دستگاه‌های دولتی با شرکت‌های دانش بنیان از دیگر اهداف این نمایشگاه بوده و همچنین بخش ویژه ای برای ارائه مشاوره‌های کسب و کار در حوزه آی تی نیز در آن فعال گردید.

ابوالحسنی رئیس شورای اسلامی شهر بابل ضمن تقدیر از همه دست اندرکاران برگزاری این نمایشگاه اظهار داشت :
مجموعه شورا و شهرداری از برگزاری چنین نمایشگاههایی حمایت نموده و ظرفیتهای موجود را در جهت هر چه با شکوه تر برگزار شدن این نمایشگاه در اختیار این مجموعه قرار خواهد داد چرا که این نمایشگاهها در راستای پیشرفت اقتصادی و ایجاد فضای کسب و کار در شهرستان تاثیر بسزایی خواهد داشت.

دکتر قربانی در خصوص این نمایشگاه خاطر نشان ساخت : مازندران با توجه به ظرفیت دانشگاه ها و فارغ التحصیلان حوزه فناوری اطلاعات و همچنین زیرساخت خوب، مناسبترین شرایط برای توسعه سیستمهای نوین و نقش آفرینی شرکتهای نوپا بویژه در حوزه های اشتغال و اقتصاد را دارد. وی همچنین افزود : الکامپ بابل گوشه ای از ظرفیت این استان را به نمایش گذاشته است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *